Przejdź do treści
Strona główna » Cennik

Cennik

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w celu otrzymania indywidualnej wyceny usługi. Nasz profesjonalny zespół doradzi i pomoże dobrać najlepszy pakiet spełniający Państwa oczekiwania. Każda wycena jest bezpłatna, a nasze usługi charakteryzuje wysoka jakość i rozsądna cena.

Profesjonalne sprzątanie pomieszczeń

Jesteśmy renomowaną firmą, która świadczy usługi m.in. sprzątanie mieszkań, domów oraz biur. W ramach naszej działalności gwarantujemy kompleksową dbałość o czystość pomieszczeń, niezależnie od ich kubatury oraz przeznaczenia. Nie mamy z góry określonych cen – brak cennika rekompensujemy indywidualną wyceną każdego zlecenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie maksymalnie dopasować się do potrzeb każdego Klienta.

W skuteczny sposób radzimy sobie ze wszystkimi zabrudzeniami oraz zanieczyszczeniami, które powstały w wyniku codziennej eksploatacji przestrzeni. Działamy w sposób elastyczny, dlatego możemy spełnić różne, nawet najwyższe wymagania Klientów, w zależności od specyfiki pomieszczenia czy też cech indywidualnych obiektu. Gwarantujemy szeroki zakres usług oraz profesjonalizm niezależnie od wykonywanych prac, co przekłada się na pełne zadowolenie wszystkich zleceniodawców. 

Jakie usługi oferujemy?

Naszą specjalizacją jest sprzątanie domów oraz przestrzeni biurowych. Zatrudniony personel sprzątający realizuje wszelkie zadania w zróżnicowanych przestrzeniach, dzięki czemu stają się czyste i pachnące. Usuwamy kurz z mebli w mieszkaniu, myjemy podłogi w domu czy też czyścimy wykładziny w biurach. Dodatkowo jesteśmy w stanie umyć okna lub drzwi. Dbamy również o czystość w pomieszczeniach sanitarnych. Pozbywamy się wszelkich nieczystości, opróżniamy kosze na śmieci, zapewniamy kompleksowe podejście do każdego wyzwania.

Zakres oferowanych przez nas usług jest szeroki oraz dopasowywany do potrzeb Klienta na bieżąco. Jako doświadczona firma sprzątająca sprostamy nawet najbardziej wymagającym zleceniom. W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne urządzenia oraz bezpieczne środki chemiczne, dzięki czemu gwarantujemy bezpieczeństwo oraz dbałość o każde wnętrze. Działamy w profesjonalny sposób, niezależnie od rodzaju wykonywanych prac, dzięki czemu jesteśmy sprawni w naszym fachu.

Nie ogranicza nas cennik – nasza ekipa sprawi, że każda przestrzeń zostanie doprowadzona do porządku w ramach indywidualnej wyceny, niezależnie od tego, czy jest to małe mieszkanie, duży dom czy biuro na kilkadziesiąt osób. 

Dlaczego my?

Świadczymy usługi sprzątania od przeszło dekady. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować wysokie standardy działań, które przekładają się na doskonałą organizację czasu oraz miejsca pracy, niezależnie od tego czy jest to mieszkanie, dom lub biuro. Mamy doświadczenie zarówno z Klientem indywidualnym, jak i komercyjnym oraz korporacyjnym, dzięki czemu rozumiemy specyfikę sprzątania w każdych warunkach, a także konkretne wymagania różnych zleceń, co pokazuje brak cennika.

Zespół tworzący naszą firmę to sami profesjonaliści, którzy do każdego wyzwania podchodzą z należytą starannością, bez względu na rodzaj wykonywanych prac oraz ich wycenę. Nasz serwis sprzątający wyróżnia fachowe nastawienie, rzetelność wykonywanych zadań, ale również dbałość o szczegóły. Indywidualne podejście do każdego Klienta pozwala sprostać nawet największym wymaganiom, przez co w swoich działaniach jesteśmy elastyczni. A wszystko to z naczelną zasadą poszanowania prywatnej własności Klienta.

Naszych usług nie wyznacza sztywny cennik – wychodzimy naprzeciw wyzwaniom współczesnego rynku, jednocześnie dbając o Państwa portfel. Oferujemy indywidualną wycenę, dzięki czemu nie ma dla nas sztywnych ram cenowych. To sprawia, że współpraca z nami jest bardziej elastyczna. Zapraszamy do skorzystania z oferty handlowej lub do kontaktu z konsultantami.