Przejdź do treści
Strona główna » Czyszczenie elewacji i kostki brukowej

Czyszczenie elewacji i kostki brukowej

Różnego rodzaju zanieczyszczenia pojawiające się na elewacji czy kostce brukowej powodują, że ich wygląd jest nieestetyczny. Aby temu zapobiec, zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług w zakresie mycia i czyszczenia tego rodzaju powierzchni. Do realizacji zleceń wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, taki jak m.in. myjki wysokociśnieniowe. Są one najskuteczniejszym narzędziem do usuwania m.in. łuszczących się farb elewacyjnych. Na tłuste plamy czy inne wieloletnie zabrudzenia stosujemy wysokiej jakości preparaty. Środki chemiczne oraz metodę usuwania zanieczyszczeń dobieramy w zależności od rodzaju czyszczonych powierzchni.

Pozbędziemy się nawet wieloletnich zabrudzeń na elewacji!

Wydaje Ci się, że wieloletnie zabrudzenia na elewacji Twojego domu czy firmowym budynku są już nie do odczyszczenia? Poradzimy sobie z nim z pomocą specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków. Do mycia wykorzystamy myjkę wysokociśnieniową, dzięki której pozbędziemy się większość nalotów oraz innych zanieczyszczeń powstałych na różnych powierzchniach. Gdy jednak pojawią się na niej tłuste plamy lub inne wyjątkowo trudne zabrudzenia, wówczas użyjemy przeznaczonej do tego chemii.

Jeśli elewacja nie była czyszczona przez długie lata, to mogą się na niej pojawić grzyby, porosty lub pleśnie, które trudno samodzielnie wyplenić. Jeżeli jednak powierzysz to zadanie nam, wówczas użyjemy odpowiednich środków, aby pozbyć się tych zabrudzeń organicznych. Najszybciej można je usunąć, kiedy są we wczesnym stadium rozwoju.

Sporadycznie, ale zdarzają się także cięższe zanieczyszczenia – tłuste plamy stanowiące odpryski np. smarów, sadzy, oleju. Do mycia wówczas wykorzystujemy specjalne preparaty oraz przeprowadzamy miejscowe doczyszczanie powierzchni.

Profesjonalne czyszczenie kostki brukowej

W przypadku kostki brukowej najczęściej największym problemem są zanieczyszczenia biologiczne w postaci mchu czy porostów. Aby je usunąć z czyszczonej powierzchni, wykorzystujemy specjalne urządzenia do odsysania tego rodzaju roślinności. Jeśli zakończyłeś prace remontowe lub budowlane, to zapewne na bruku pozostały po nich ślady klejów, cementu, farb elewacyjnych lub innych preparatów. Pozbędziemy się ich oraz innych zabrudzeń czy kurzu, jaki na nim osiadł.

Równie często na kostce brukowej pojawią się tłuste plamy po oleju, smarze i tym podobnych. Używane przez nas profesjonalne środki chemiczne z łatwością sobie poradzą sobie z ich usunięciem. Do tego rodzaju czyszczonych powierzchni również stosujemy myjki wysokociśnieniowej.

Skorzystaj ze specjalistycznego sprzętu i fachowców!

Nasze usługi realizujemy już od wielu lat dla klientów indywidualnych, biznesowych czy instytucjonalnych. Wiemy, że z pewnymi zabrudzeniami nie można poradzić sobie przy użyciu tradycyjnych urządzeń czy zwykłych środków chemicznych. My natomiast dysponujemy wiedzą, specjalistycznym sprzętem oraz skutecznymi preparatami dostosowanymi do różnego rodzaju zanieczyszczeń. Dlatego podczas mycia elewacji czy czyszczenia kostki brukowej używamy m.in. myjki wysokociśnieniowej, która świetnie sobie radzi z odchodzącymi farbami elewacyjnymi, zmyciem zastosowanej chemii po usunięciu tłustych plam oraz w wielu innych przypadkach. Mamy swoje sposoby na tego typu zabrudzenia wieloletnie, jak i świeże. Jeśli chcesz się o tym przekonać, zamów naszą firmę na swoją posesję!

Zadbaj o elewację i kostkę brukową!

Czy wiesz, że z naszą pomocą możesz poprawić estetykę każdego budynku oraz jego otoczenia? Przywróć swojej elewacji wygląd jak sprzed lat i pozbądź się wieloletnich zabrudzeń – tłustych plam czy organicznych nalotów! Nasze myjki wysokociśnieniowe i inny specjalistyczny sprzęt oraz środki chemiczne są doskonałą alternatywą dla kosztownego i długotrwałego malowania. Zadbaj także o wygląd kostki brukowej! Oczyścimy ją z kurzu, resztek po materiałach budowlanych, w tym farb elewacyjnych oraz porostów, wykwitów itp. Spłuczemy zastosowane środki bez szkody dla zieleni otaczającej Twoją posesję.

Pomyśl o tym, aby regularnie zlecać mycie elewacji i czyszczenie kostki brukowej. Wtedy na dłużej zapewnisz im estetyczny wygląd. Skorzystaj z usług profesjonalnej firmy takiej jak nasza!