Przejdź do treści

Sprzątanie biur Warszawa Ochota

Istnieje wiele powodów, aby sprzątanie biur na Ochocie w Warszawie zlecać naszym specjalistom. Tego rodzaju obiekty wymagają regularnego porządkowania choćby dlatego, że stanowią wizytówkę firmę. Jeśli chcą Państwo zrobić dobre wrażenie na klientach, zadbać o wizerunek marki, warto wziąć to pod uwagę. Oprócz tego nie mniej ważne jest zapewnienie czystości zatrudnionym pracownikom. W higienicznych warunkach będą mogli się lepiej skupić i wydajniej pracować.

Jakie czynności mieszczą się w zakresie sprzątania biur?

Tego rodzaju obiekty zwykle cechują się różnymi powierzchniami – są to przeszklenia i lustra, chromy, panele ścienne, wykładziny podłogowe itp. Dlatego wymagają dopasowania odpowiedniego sprzętu oraz detergentów i określonej częstotliwości sprzątania. W związku z tym w biurach wykonujemy m.in. następujące czynności:

  • mycie okien i drzwi,
  • odkurzanie podłóg,
  • pranie wykładzin,
  • czyszczenie toalet i pomieszczeń socjalnych,
  • wycieranie kurzu na meblach biurowych,
  • dostarczanie środków higieny – papieru toaletowego, ręczników papierowych, mydła w płynie,
  • wyrzucanie śmieci,
  • podlewanie kwiatów.

Dokładny zakres czynności ustalany jest zazwyczaj indywidualnie i dopasowany do oczekiwań klienta. Profesjonalne i regularne sprzątanie stanowisk pracy oraz innych elementów wyposażenia w biurach pozwala na dłużej zachować czystość i porządek.

Dlaczego opłaca się skorzystać z outsourcingu usług sprzątających?

Przede wszystkim jako przedsiębiorca minimalizują Państwo koszty związane z zatrudnianiem dodatkowej kadry, szkoleniem pracowników oraz zakupem sprzętu. Na co dzień współpracujemy z klientami zarówno na zasadzie jednorazowej pomocy w zakresie utrzymania porządku, jak i stałych zleceń. Zatrudniając naszą firmę, można w szybki sposób odświeżyć wygląd każdego biura, czyli zrobić lepsze wrażenie na pracownikach oraz partnerach biznesowych i klientach. Zlecone czynności wykonamy bez kolidowania z użytkowaniem pomieszczeń przez pracowników w ciągu dnia. Zapraszamy do skorzystania z usług sprzątania, które świadczymy m.in. na Ochocie w Warszawie!