Przejdź do treści

Firma sprzątająca Warszawa Praga Północ

Profesjonalne utrzymanie czystości w biurze i nie tylko jest możliwe dzięki zleceniu tych prac odpowiednim ludziom. Nasza firma sprzątająca działa na terenie Warszawy i w dzielnicy Praga Północ. Każde zlecenie wykonujemy z wysokim zaangażowaniem i dbałością o najmniejsze szczegóły. Używamy sprzętu i produktów czystościowych renomowanych producentów. Wówczas możemy realizować nasze usługi sprzątania na najwyższym poziomie.

Dajemy możliwość wyboru częstotliwości wizyt ekipy sprzątającej w Twojej firmie. Wobec tego sam możesz zdecydować o regularności prac porządkowych i dostosować ją do własnych wymagań. Stawiamy potrzeby naszych klientów na pierwszym miejscu, dlatego zawsze przygotowujemy ofertę specjalnie pod ich potrzeby. Co wchodzi w skład naszych usług? Między innymi dbanie o podłogi i ścieranie kurzy z mebli i innych, czasem trudno dostępnych miejsc. 

Dzięki naszym działaniom możesz stworzyć swoim pracownikom czyste i schludne miejsce, w którym będą chętnie spędzać czas. Poprawi się również efektywność ich pracy. Dodatkowo osoby odwiedzające wysprzątane biuro będą lepiej postrzegać Twoją firmę.

Kompleksowy serwis sprzątający w Twojej firmie

Ostateczny koszt naszych usług sprzątania zależy w dużej mierze od częstotliwości serwisu oraz czynności, które będą wchodzić w jego skład. Podczas dbania o porządek w biurach klientów, nasi pracownicy wykonują między innymi:

  • sprzątanie podłóg (odkurzanie, mycie, zamiatanie),
  • ścieranie kurzy z mebli,
  • mycie przeszkleń oraz okien,
  • podlewanie roślin,
  • utrzymywanie czystości w pomieszczeniach socjalnych oraz toaletach,
  • uzupełnianie mydła, ręczników i papieru toaletowego.

Zaufaj sprawdzonej firmie oferującej sprzątanie biur w Warszawie na Pradze Północ. Nasze dziesięcioletnie doświadczenie przełoży się na znakomite efekty w postaci wysprzątanych przestrzeni. Obsługujemy przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne. Zadbamy o pielęgnację pomieszczeń w sposób kompleksowy. Sprawdź sam i zadzwoń do nas już teraz. Z przyjemnością przedstawimy Ci szczegóły oferty usług sprzątających i wycenimy koszt zlecenia.