Przejdź do treści

Firma sprzątająca Warszawa Targówek

Opera Mydlana to profesjonalna firma sprzątająca działająca w Warszawie na Targówku. Jeśli szukasz fachowych rozwiązań z zakresu utrzymania czystości, to mamy dla Ciebie szeroką ofertę. Proponujemy usługi takie jak:

  • sprzątanie biur,
  • polimeryzacja podłóg,
  • mycie okien,
  • pielęgnacja kwiatów i innych roślin,
  • usługi naprawczo-remontowe,
  • pranie wykładzin,
  • czyszczenie tapicerek,
  • i wiele innych.

Zdajemy sobie sprawę z różnorodnych potrzeb naszych klientów. Chcemy zapewniać możliwe najlepszy serwis oraz czynności sprzątające, dzięki którym Twój dom, mieszkanie lub siedziba firmy będą lśnić czystością. Działamy również w przestrzeniach biurowych, utrzymując ich powierzchnie wolne od kurzu i brudu. Nasi pracownicy mogą zadbać o wszystkie pomieszczenia, np. toalety oraz kuchnie, dzięki czemu osoby wchodzące w skład Twojego przedsiębiorstwa będą cieszyć się schludnym miejscem pracy. Organizujemy wszelkie narzędzia do sprzątania oraz artykuły higieniczne, takie jak mydło oraz papier, które regularnie uzupełniamy w danych miejscach.

Szeroka oferta usług sprzątających

Naszym klientom proponujemy wiele zabiegów mających na celu utrzymanie odpowiedniego poziomu czystości. Jako doświadczona firma sprzątająca zdajemy sobie sprawę z konieczności działania na wielu płaszczyznach. Szczególnie polecamy kompleksową polimeryzację podłóg. Podczas jej trwania, nakładamy na posadzkę specjalne substancje konserwujące, za sprawą których powstaje trwała powłoka, chroniąca powierzchnię przed uszkodzeniami. Zabieg ten jest szczególnie istotny w miejscach użyteczności publicznej, w których dziennie przebywa wiele ludzi. Mowa tu o szkołach, bibliotekach, szpitalach, bądź przychodniach. Tak zwany proces akrylowania skutecznie zabezpieczy podłogi i znacząco wydłuży ich żywotność.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy sprzątającej. Obsługujemy klientów na terenie Targówka w Warszawie. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy szczegóły oferty podczas rozmowy telefonicznej. Wybierz rzetelny serwis już teraz!