Przejdź do treści
Strona główna » Generalne sprzątanie po remoncie

Generalne sprzątanie po remoncie

Inwestorom, przedsiębiorstwom i instytucjom oraz osobom prywatnym proponujemy sprzątanie po remoncie biur, domów, mieszkań. Gdy skończą się prace budowlane, pozostaje zazwyczaj niemały bałagan, z którym trzeba się jeszcze zmierzyć. Jest to niełatwe wyzwanie i zazwyczaj czasochłonne. Pranie wykładzin, usuwanie kurzu, jak i wiele innych czynności zostaw naszej firmie sprzątającej! Mamy nie tylko odpowiednio wyszkolony do tego zespół, ale i profesjonalne środki czystości oraz nowoczesny sprzęt, dzięki czemu wszystkie prace porządkowe wykonujemy dokładnie i szybko. Rzetelnie wywiązujemy się z każdego zlecenia.

Zamiast martwić się o sprzątanie domu, mieszkania czy biura po remoncie, powierz nam to uciążliwe i pracochłonne zajęcie!

Sprzątanie poremontowe – zakres usług

Co możemy Ci zaproponować w ramach usług świadczonych przez naszą firmę sprzątającą? W ofercie mamy m.in.:

  • wynoszenie resztek gruzów, kawałków tynku,     
  • usuwanie kurzu, pozostałości po farbach, lakierach, fugach, okleinach,     
  • czyszczenie podłóg, ścian, sufitów,     
  • mycie okien, drzwi, parapetów,     
  • pranie wykładzin     

oraz wiele innych prac, jakie okażą się niezbędne, aby przeprowadzić generalne porządki w danym pomieszczeniu lub obiekcie.

W pierwszej kolejności dokładnie i kilkakrotnie odkurzamy dane miejsce. Kurz i pył mogą znajdować się zarówno na ścianach, drzwiach, podłodze, jak i meblach czy innych elementach wyposażenia. Nasz sprzęt poradzi sobie z każdą ilością tego rodzaju zanieczyszczeń – zarówno na sucho, jak i na mokro. Kolejnym krokiem jest mycie zabrudzonych powierzchni — posadzek, listew przypodłogowych, okien itd. Wszystkie czynności podejmowane w ramach sprzątania mieszkań, domów i biur po remoncie żmudne i męczące. Jednak jeśli powierzysz je nam, zaoszczędzisz m.in. na czasie i będziesz mógł się szybko cieszyć czystymi wnętrzami!

Cena usługi zależy od metrażu, stopnia zabrudzenia różnych powierzchni oraz obiektu i zakresu wykonywanych czynności. W kwestii terminu dopasuje się do Ciebie tak, aby nie kolidowało to z Twoim codziennym harmonogramem czy przeszkadzało domownikom lub pracownikom. Działamy w różnych godzinach, dlatego bez problemu ustalimy termin wygodny dla każdej osoby prywatnej czy pracodawcy.

Poremontowe sprzątanie biur

Planujesz w najbliższym czasie prace budowlane w biurze lub właśnie zmierzają ku zakończeniu? Skorzystaj z naszej pomocy w zakresie sprzątania poremontowego!

Dajemy Ci gwarancję, że znikną wszelkie zabrudzenia ze ścian, podłogi, okien czy drzwi. Pozbędziemy się także uciążliwego pyłu, który osiada na ścianach czy w różnych zakamarkach w wyniku m.in. szlifowania różnych powierzchni. W pakiecie masz m.in. usuwanie kurzu, plam, czyszczenie, mycie okien, drzwi, podłóg, jak i pranie wykładzin lub dywanów. Usługę zrealizujemy skutecznie i fachowo. Zapewnimy pracownikom wykonywanie obowiązków służbowych w czystych warunkach. A dzięki temu, że działamy bardzo sprawnie, będziesz mógł szybko przywrócić normalne funkcjonowanie swojej firmie lub bez zbędnej zwłoki wynająć biuro w nowej odsłonie.

Sprzątanie domów i mieszkań po remoncie

Równie często realizujemy zlecenia dla osób prywatnych obejmujące sprzątanie po remoncie domów lub mieszkań. Zdajemy sobie sprawę z tego, że po tego rodzaju inwestycjach zawsze pozostaje wielki bałagan oraz wszechobecny pył niewidoczny gołym okiem. Zależy Ci na tym, aby podłogi oraz ściany były odkurzone, okna i drzwi umyte, a resztki farb, lakierów i innych tego typu produktów zniknęły z różnych powierzchni? Zleć to nam! Zajmiemy się usunięciem kurzu oraz wszelkich innych pozostałości nawet w trudno dostępnych miejscach. Pozbędziemy się zabrudzeń w sposób delikatny przy użyciu specjalnych detergentów. Możesz być pewien, że po naszej wizycie mieszkanie lub dom będą błyszczeć! Jeśli chcesz skorzystać z prania wykładzin czy dywanów, również się tym zajmiemy!

Skorzystaj z pomocy profesjonalnej firmy sprzątającej

Gdy więc na samą myśl o tym, że po pracach budowlanych czeka Cię wielkie sprzątanie poremontowe domu, mieszkania, biura itd., wpadasz w panikę, jak sobie z tym poradzisz, wezwij nas! Nasz zespół przyjmie każde zamówienie i zapewni generalne porządki! Przy użyciu profesjonalnych maszyn i urządzeń oraz środków czystości doprowadzimy do porządku nawet najbardziej zabałaganione miejsce. Oprócz usunięcia kurzu czy wyprania wykładzin wykonamy jeszcze wiele innych czynności, dzięki którym pomieszczenie czy obiekt będzie nadawał się do urządzenia, zamieszkania lub użytkowania.

Remont zakończony? Chcesz mieć szybko wyczyszczone mieszkanie, dom lub biuro? Nasza sprawdzona firma sprzątająca działająca na zlecenie osób prywatnych oraz klientów biznesowych i instytucjonalnych czeka na Ciebie!