Przejdź do treści
Strona główna » Mycie okien i przeszkleń

Mycie okien i przeszkleń

Jeśli jest Ci potrzebna profesjonalna firma sprzątająca do mycia okien na terenie Warszawy, polecamy nasze usługi! Oferujemy czyszczenie szyb bez smug i atrakcyjny cennik dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Dysponujemy dużą ekipą doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy wyróżniają się szybkością i jednocześnie dokładnością w trakcie realizacji zleceń. Możesz zlecić nam również szereg innych prac, w tym pielęgnację ogrodu, pranie wykładzin czy generalne sprzątanie po remoncie. 

Przeszkolony personel starannie i sprawnie umyje okna i przeszklenia. Używamy wyłącznie wysokiej jakości sprzętu i profesjonalnych środków co znacząco skraca czas realizacji. Współpracujemy z alpinistami, którzy mają doświadczenie oraz kwalifikacje do pracy na wysokościach. Usługę możemy wykonać jednorazowo lub cyklicznie.

Czyszczenie okien w Warszawie

Wszyscy członkowie naszego personelu mają profesjonalne podejście do wykonywanych przez siebie prac. Opera Mydlana zatrudnia bowiem tylko doświadczonych i kompetentnych pracowników. Współpracujemy również z fachowcami mającymi uprawnienia do mycia okien i szyb na wysokościach, dlatego podejmujemy się czyszczenia przeszkleń na elewacjach, które rozliczamy według przystępnego cennika. Naszą firmę sprzątającą możesz zamówić w dogodnym dla siebie terminie – pracujemy również w godzinach wieczornych!

Jeśli nie masz czasu, ochoty lub umiejętności, aby samodzielnie wykonać prace sprzątające w domu, nasza firma chętnie Cię w tym wyręczy! Dokładne mycie okien bez smug to zadanie wymagające dużej wprawy i wykorzystania odpowiednich narzędzi i środków, których większość osób nie posiada w mieszkaniu. Jednocześnie czyszczenie szyb przeprowadza się tylko kilka razy w roku, dlatego zatrudnienie profesjonalnej ekipy nie powinno być wyzwaniem dla Twojego budżetu. Zwłaszcza że przygotujemy dla Ciebie atrakcyjny cennik!

Firma sprzątająca do mycia okien

Powierzając nam czyszczenie okien w domu lub biurze w Warszawie, masz pewność, że usługa zostanie wykonana sumiennie. W trakcie pracy ekipa korzysta ze specjalistycznych środków czystości, a także sprzętu, który usprawnia realizację zadań. Metody i narzędzia dobieramy na podstawie fachowej ekspertyzy, bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży popartym wiedzą. To wszystko sprawia, że nasza firma sprzątająca może Ci zaproponować skuteczne mycie szyb bez smug na terenie stolicy, rozliczane na podstawie atrakcyjnego cennika.

Prowadzimy stałą współpracę z firmami z różnych branż działającymi na terenie Warszawy, które wybrały cykliczne usługi sprzątające. Mamy duże doświadczenie w czyszczeniu szyb na witrynach sklepowych, myciu okien wystawowych w galeriach handlowych, a także różnego typu przeszkleń, w tym na elewacjach. Gwarantujemy dokładne doczyszczenie powierzchni szklanych bez smug, które obejmuje również stolarkę okienną. 

Cennik mycia okien 

Polecamy nasze profesjonalne usługi wszystkim klientom biznesowym i indywidualnym, którzy poszukują sprawdzonej firmy sprzątającej działającej na terenie Warszawy i okolic. Skontaktuj się z biurem Opera Mydlana, a przygotujemy dla Ciebie indywidualny cennik usług, dostosowany do zakresu, prac, jakie Cię interesują. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z zakupem środków do czyszczenia szyb czy specjalistycznych narzędzi przeznaczonych do mycia okien bez smug. 

Na ostateczny cennik mycia okien w naszej firmie wpływa między innymi liczba lub powierzchnia szyb (w przypadku czyszczenia elewacji). Dla stałych klientów decydujących się na cykliczną współpracę z nami możemy przygotować atrakcyjne rabaty. Na promocyjne ceny możesz liczyć także w przypadku wybrania szerszego pakietu prac porządkowych, obejmującego dodatkowo np. sprzątanie pomieszczeń czy pranie wykładzin i dywanów. Zadzwoń lub napisz do nas, a wspólnie ustalimy atrakcyjne warunki współpracy!