Przejdź do treści

OFERTA FIRMY SPRZĄTAJĄCEJ – OPERA MYDLANA

Profesjonalna firma sprzątająca - Warszawa

Usługę sprzątania biur realizujemy w wariancie abonamentowym, cyklicznym lub jednorazowym. W każdym przypadku wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne środki czystości oraz nowoczesny sprzęt. Nad jakością wykonywanej pracy czuwa koordynator obiektu. Dla Państwa wygody zamawiamy i dowozimy środki higieniczne oraz niezbędne materiały eksploatacyjne.

Oferujemy pomoc w odświeżeniu wyglądu powierzchni biurowej, drobne prace naprawcze tzw. „złotej rączki” oraz malowanie ścian, wymiana wykładzin dywanowych, montaż mebli, prace hydrauliczne i elektryczne. Jeśli potrzeba zorganizujemy transport mebli.

Zadbamy o stylową dekorację przestrzeni biurowej. Zaplanujemy aranżację roślin w biurze, dostarczymy najwyższej jakości kwiaty zarówno cięte jak i doniczkowe. Wykwalifikowany florysta kompleksowo zaopiekuje się roślinami w Twoim otoczeniu.

Dysponujemy profesjonalnymi myjkami wysokociśnieniowymi z podgrzewaniem wody. Sprzęt ten pozwala szybko i skutecznie usunąć najtrudniejsze zabrudzenia z dużych powierzchni.

Akcesoria do sprzątania - Firma sprzątająca Warszawa - Opera Mydlana

Przeszkolony personel starannie i sprawnie umyje okna i przeszklenia. Używamy wyłącznie wysokiej jakości sprzętu i profesjonalnych środków co znacząco skraca czas realizacji. Współpracujemy z alpinistami, którzy posiadają doświadczenie oraz kwalifikacje do pracy na wysokościach. Usługę możemy wykonać jednorazowo lub cyklicznie.

Profesjonalne środki czystości i doświadczona ekipa sprawnie usuną poremontowy kurz z biura, mieszkania czy domu.

W pracy wykorzystujemy wysokiej jakości szorowarki jednotarczowe oraz odkurzacze piorące do prania ekstrakcyjnego. Dzięki temu gwarantujemy odplamienie, neutralizację zapachu i dezynfekcję.

Świadczymy usługi doczyszczania i konserwacji różnych powierzchni przy użyciu specjalistycznych maszyn i środków czyszczących w obiektach takich jak placówki oświatowe, budynki użyteczności publicznej, hale i magazyny.