Przejdź do treści
Strona główna » Polerowanie posadzek kamiennych

Polerowanie posadzek kamiennych

Materiał, jakim jest kamień, charakteryzuje się dużą trwałością oraz odpornością na wszelkie uszkodzenia. Pomimo tego wraz z upływem czasu każda posadzka – w tym marmurowa – traci swój błyszczący efekt i negatywnie wpływa na walory estetyczne. Brak dawnej świetności, pojawiające się rysy czy odpryski to standardowe ubytki wynikające z użytkowania, które potrafią skutecznie zepsuć wrażenie. Jednak nie muszą Państwo się martwić – nasza firma oferuje profesjonalne szlifowanie i polerowanie posadzki kamiennej oraz wykonanej z marmuru. Jeżeli mają Państwo problem ze swoją podłogą, to już teraz zobaczcie, co możemy zaoferować!

Sposób, by przywrócić dawny blask

Nawet najlepiej konserwowana podłoga z kamienia naturalnego z czasem ulega zniszczeniu lub zmatowieniu, co jest nieodzowną konsekwencją codziennego jej użytkowania. Dotyczy to również szczególnie odpornych na ścieranie naturalnych elementów marmurowych. W skrajnych przypadkach dochodzi nawet do kruszenia materiału. Jednakże niezależnie od zastałych okoliczności dokładamy wszelkich starań, by w ramach oferowanych przez nas usług polerowania i szlifowania m.in. posadzek marmurowych, mogły one ponownie lśnić i cieszyć oko przez długi czas. Dzięki takiej renowacji każda podłoga może ponownie nabrać żywych kolorów oraz osiągnąć głęboki efekt błyszczący. Proces odświeżania naturalnych powierzchni kamiennych jest dość skomplikowany, dlatego też polecamy zostawić to zadanie fachowcom, którzy w profesjonalny sposób zajmują się tym na co dzień.

Na czym polega renowacja posadzek?

Nasze usługi renowacji kamiennej podłogi składają się głównie z dwóch najważniejszych procesów – szlifowania i polerowania. Niemniej powinny być poprzedzone działaniami takimi jak gruntowne czyszczenie czy usunięcie zniszczonych elementów. Następnie uzupełniamy wszelkie powstałe ubytki profesjonalnymi wypełniaczami, które są dobrane pod kątem koloru podłoża, co pozwala uzyskać pierwotny, naturalny oraz błyszczący efekt. Szlifowanie posadzki polega na wyrównaniu wszystkich rys oraz nierówności, co pozwala osiągnąć wygładzoną powierzchnię. Zazwyczaj jest to proces kilkuetapowy, w którego ramach używamy materiałów ściernych o różnej grubości. W trakcie polerowania dokładamy wszelkich starań, by posadzka, np. marmurowa, mogła osiągnąć swój pierwotny, naturalny i błyszczący stan. W niektórych przypadkach na życzenie klienta możemy wymienić płyty lub też je wyciąć. Na sam koniec procesu renowacji podłóg często stosujemy zabieg impregnacji, który pozwala zabezpieczyć ją na długi czas. Dzięki temu będą Państwo mogli cieszyć się rezultatami naszej pracy nawet za kilkanaście lat, stale utrzymując piękny połysk.

Co nas wyróżnia?

W trakcie renowacji podłogi korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu specjalistycznego, który gwarantuję precyzję oraz najwyższą jakość. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, tak żeby móc sprostać Twoim oczekiwaniom. Stosujemy najnowsze technologie, dzięki czemu efekty wykonanych usług mają zarówno walory estetyczne, jak i użytkowe. Do szlifowania i polerowania materiałów naturalnych używamy wyłącznie sprawdzonych preparatów, dzięki czemu żadna marmurowa posadzka nie będzie dla nas zadaniem nie do wykonania. Nasza firma oferuje również profesjonalne doradztwo w zakresie wszelkich aspektów związanych z renowacją kamiennych podłóg naturalnych. Głównym celem działalności jest zadowolenie Klienta oraz sprawienie, by błyszcząca posadzka była jak nowa. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty już dziś!