Przejdź do treści
Strona główna » Sprzątanie powierzchni biurowych

Sprzątanie powierzchni biurowych

Utrzymanie w czystości miejsca pracy poza względami higienicznymi wpływa także na produktywność i wydajność zatrudnianych osób. Jeśli szukasz sprawdzonej firmy, która zajmie się profesjonalnym sprzątaniem biura, sprawdź nasze usługi! Mycie okien, czyszczenie mebli czy wycieranie kurzu albo pranie tapicerki to tylko część czynności, jakie wykonujemy. Na podstawie tego, jaki zakres prac Cię interesuje, ustalimy indywidualną wycenę. Określimy również częstotliwość świadczonych usług. Powierzchnię biurową często traktuje się jako wizytówkę firmy, dlatego istotne jest regularne (czasami nawet codzienne) dbanie o nią. Oprócz tego, że wsłuchujemy się w Twoje potrzeby w tym zakresie, służymy doradztwem, jak zorganizować prace porządkowe.

Co obejmuje sprzątanie biur?

Jeśli zdecydujesz się na codzienne lub cotygodniowe sprzątanie powierzchni biurowej, wówczas możemy Ci zaoferować m.in.:

 • zamiatanie/odkurzanie podłóg,
 • mycie okien, posadzki, luster, przeszkleń, gablot szklanych, listew przypodłogowych, grzejników, oświetlenia – częstotliwość zależy od stopnia zabrudzenia,
 • czyszczenie mebli,
 • wycieranie kurzu z różnych powierzchni,
 • pielęgnację roślin,
 • usuwanie pajęczyn,
 • porządki w sanitariatach i pomieszczeniach kuchennych – np. uzupełnianie środków higieny (mydło, ręczniki papierowe, papier toaletowy), umycie zlewów, szafek,
 • przecieranie balustrady schodów, ścian pokrytych glazurą.

Oprócz tego możesz skorzystać z usług dodatkowych: prania tapicerek i wykładzin, sprzątania po eventach firmowych lub wykonanych pracach budowlanych. Ponadto proponujemy drobne naprawy.

Cykliczne lub okazjonalne sprzątanie powierzchni biurowych – zdecyduj sam!

W zależności od Twoich potrzeb możesz popisać umowę z nami na stałe sprzątanie powierzchni biurowych lub zlecać to zadanie w zależności od swoich potrzeb. W obu przypadkach usługi realizujemy na najwyższym poziomie. Outsourcing utrzymania czystości w tego rodzaju obiektach niesie za sobą wiele korzyści np.:

 • finansowe – redukcja kosztów, czyli brak konieczności zatrudniania sprzątaczki. Ponadto współpraca z nami, która zakłada realizację sprzątania ściśle według potrzeb, pozwala uniknąć kosztów związanych z utrzymanie pracownika na etat;
 • organizacyjne – zyskujesz zewnętrzną kadrę specjalnie wyszkoloną do sprzątania biur, która z realizacją swoich zadań dopasowuje się do harmonogramu pracy Twojej firmy;
 • usługi zrealizowane na najwyższym poziomie – masz pewność, że zastosujemy profesjonalne środki czystości oraz nowoczesny sprzęt, dzięki czemu praca przebiega sprawnie, dokładnie i przynosi pożądane efekty,
 • indywidualna wycena – możesz liczyć na dobrze wykonaną usługę w atrakcyjnej cenie!

Sprzątanie biur nie polega dziś wyłącznie na ścieraniu podłogi. Dochodzi do tego jeszcze wiele czynności, jak: mycie okien i drzwi, czyszczenie mebli, wycieranie kurzu czy pranie tapicerek i wykładzin, dezynfekcja toalet czy pomieszczenia kuchennego. Zastanów się więc, jak często chcesz skorzystać z naszej pomocy!

Indywidualna wycena za sprzątanie biura

Dbanie o porządek na stanowiskach pracy, mycie okien, czyszczenie mebli, wycieranie kurzu? A może pranie tapicerki oraz zapewnienie czystości pomieszczeń kuchennych i toalet? To Ty decydujesz, jaki zakres ma obejmować sprzątanie biura! Wiedząc, jakie czynności porządkowe Cię interesują, przygotujemy indywidualną wycenę. Wiesz wówczas, za co konkretnie płacisz i przy cyklicznie realizowanej przez nas usłudze wliczasz ją w swoje stałe koszty.

Decydujesz również częstotliwości i godzinach realizowanych przez nas prac porządkowych, aby pracownicy firmy bez rozpraszania i dezorganizować realizowali swoje obowiązki.

Zleć nam sprzątanie biura!

Chcesz, aby Twoje firmowe pomieszczenia były zadbane? Pamiętaj, że w schludnym i czystym biurze, w którym wytarty został kurz, znacznie przyjemniej się pracuje. Panujące w nim porządek i świeżość, sprzyjają koncentracji i efektywności. Dzięki profesjonalnemu praniu tapicerka czy wykładzina pięknie pachną, a po dokładnym czyszczeniu meble lśnią, podobnie jak okna po umyciu przez specjalistów. Warto zapewnić jak najczęściej taki widok! Jeśli i Tobie na tym zależy, zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy sprzątanie powierzchni biurowych dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb!