Przejdź do treści
Strona główna » Sprzątanie powierzchni biurowych

Sprzątanie powierzchni biurowych

Utrzymanie w czystości miejsca pracy poza względami higienicznymi wpływa także na produktywność i wydajność zatrudnianych osób. Jeśli w Warszawie szukasz sprawdzonej firmy, która zajmie się kompleksowym i profesjonalnym sprzątaniem biura wieczorem lub o innej porze, sprawdź nasze usługi!

Mycie okien, czyszczenie mebli czy wycieranie kurzu albo pranie tapicerki to tylko część czynności, jakie wykonujemy. Na podstawie tego, jaki zakres prac Cię interesuje, ustalimy indywidualną wycenę. Określimy również częstotliwość świadczonych usług.

Powierzchnię biurową często traktuje się jako wizytówkę przedsiębiorstwa, dlatego istotne jest regularne (czasami nawet codzienne) dbanie o nią. Oprócz tego, że wsłuchujemy się w Twoje potrzeby w tym zakresie, jako doświadczona na rynku firma sprzątająca biura służymy doradztwem, jak zorganizować prace porządkowe. Jesteśmy w stanie opracować dla Ciebie indywidualny plan działania. Przekonaj się sam!

Usługi sprzątania biur w Warszawie

Co obejmuje usługa sprzątania biur w Warszawie?

Jeśli zdecydujesz się na codzienne lub cotygodniowe, kompleksowe oraz profesjonalne sprzątanie małych bądź dużych biur w Warszawie, wówczas możemy Ci zaoferować m.in. następujące usługi:

 • zamiatanie/odkurzanie podłóg,
 • mycie okien, posadzki, luster, przeszkleń, gablot szklanych, listew przypodłogowych, grzejników, oświetlenia – częstotliwość zależy od stopnia zabrudzenia,
 • czyszczenie mebli,
 • wycieranie kurzu z różnych powierzchni,
 • pielęgnację roślin,
 • usuwanie pajęczyn,
 • porządki w sanitariatach i pomieszczeniach kuchennych – np. uzupełnianie środków higieny (mydło, ręczniki papierowe, papier toaletowy), umycie zlewów, szafek,
 • przecieranie balustrady schodów, ścian pokrytych glazurą.

Oferując sprzątanie małych biur czy dużych firm w Warszawie, gwarantujemy czyszczenie:

 • sprzętu AGD,
 • włączników i gniazdek elektrycznych,
 • schodów,
 • wind,
 • korytarzy,
 • balkonów i tarasów.

Jeśli uznasz, że chciałbyś do tej listy dopisać jeszcze jakieś inne usługi porządkowe, jesteśmy otwarci na Twoje propozycje! Zdajemy sobie sprawę z tego, że zadbanie o właściwą czystość biura czy firmy rzutuje na jakość warunków pracy, jakie zapewniasz swoim pracownikom. Dlatego nasza oferta jest zawsze dopasowywane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Oprócz tego, że oferujemy kompleksowe usługi sprzątania biur, możesz również skorzystać z prania tapicerek i wykładzin, a także czyszczenia po eventach firmowych lub wykonanych pracach budowlanych. Ponadto proponujemy drobne naprawy.

Cykliczne lub okazjonalne sprzątanie powierzchni biurowych – zdecyduj sam!

W zależności od Twoich potrzeb możesz popisać umowę z nami na stałe sprzątanie powierzchni biurowych lub zlecać to zadanie w zależności od swoich potrzeb. W obu przypadkach usługi realizujemy na najwyższym poziomie. Profesjonalny outsourcing utrzymania czystości w tego rodzaju obiektach niesie za sobą wiele korzyści np.

 • finansowe – redukcja kosztów, czyli brak konieczności zatrudniania sprzątaczki. Ponadto współpraca z nami, która zakłada realizację sprzątania ściśle według potrzeb, pozwala uniknąć kosztów związanych z utrzymanie pracownika na etat;
 • organizacyjne – zyskujesz zewnętrzną kadrę specjalnie wyszkoloną do sprzątania biur, która z realizacją swoich zadań dopasowuje się do harmonogramu pracy Twojej firmy;
 • usługi zrealizowane na najwyższym poziomie – masz pewność, że zastosujemy profesjonalne środki czystości oraz nowoczesny sprzęt, dzięki czemu praca przebiega sprawnie, dokładnie i przynosi pożądane efekty,
 • indywidualna wycena – możesz liczyć na dobrze wykonaną usługę w atrakcyjnej cenie!

Kompleksowe sprzątanie małych biur czy dużych firm wieczorem lub o innej dogodnej porze, nie polega dziś wyłącznie na ścieraniu podłogi. Dochodzi do tego jeszcze wiele czynności, jak: mycie okien i drzwi, czyszczenie mebli, wycieranie kurzu czy pranie tapicerek i wykładzin, dezynfekcja toalet czy pomieszczenia kuchennego. Zastanów się więc, jak często chcesz skorzystać z naszej pomocy!

Kompleksowe i profesjonalne sprzątanie biur Warszawa

Indywidualna wycena za kompleksowe i profesjonalne sprzątanie biura w Warszawie

Dbanie o porządek na stanowiskach pracy, mycie okien, czyszczenie mebli, wycieranie kurzu? A może pranie tapicerki oraz zapewnienie czystości pomieszczeń kuchennych i toalet? To Ty decydujesz, jaki zakres ma obejmować sprzątanie biura! Wiedząc, jakie czynności porządkowe Cię interesują, przygotujemy indywidualną wycenę. Wiesz wówczas, za co konkretnie płacisz i przy cyklicznie realizowanej przez nas usłudze wliczasz ją w swoje stałe koszty.

Zapewniamy usługi przeszkolonych pracowników, którzy świetnie sobie poradzą z każdym porządkowym wyzwaniem. Doskonale wiedzą, jakich środków czystości użyć, aby sprzątanie biura zostało wykonane w satysfakcjonujący Cię sposób.

Decydujesz również częstotliwości i godzinach realizowanych przez nas prac porządkowych, aby pracownicy firmy bez rozpraszania i dezorganizować realizowali swoje obowiązki. Gwarantujemy dyspozycyjność. W związku z tym możemy wykonać sprzątanie biur wieczorem, jeśli wyrazisz taką wolę. Wówczas kolejny dzień w pracy Twoi pracownicy rozpoczną w czystym i pachnącym świeżością otoczeniu. Warto rozważyć taką opcję!

Zleć nam sprzątanie biura!

Chcesz, aby Twoje firmowe pomieszczenia były zadbane? Nic prostszego! Nasza firma sprzątająca małe i duże biura na terenie Warszawy zatroszczy się o nie profesjonalnie i kompleksowo. Świadczymy usługi dla wielu branż, dzięki czemu świetnie sobie radzimy z różnymi warunkami pracy. Nasze obowiązki wykonujemy wieczorami lub o innej porze dnia z użyciem odpowiednio dobranych maszyn i środków czystości. Z nami również możesz być spokojny, że zrealizujemy wszystkie czynności bez względu na to, czy będzie trwał dzień powszedni, czy okres urlopowy lub świąteczny.

Pamiętaj, że w schludnym i czystym B, w którym wytarty został kurz, znacznie przyjemniej się pracuje. Panujące w nim porządek i świeżość, sprzyjają koncentracji i efektywności. Dzięki profesjonalnemu praniu tapicerka czy wykładzina pięknie pachną, a po dokładnym czyszczeniu meble lśnią, podobnie jak okna po umyciu przez specjalistów. Warto zapewnić jak najczęściej taki widok! Jeśli i Tobie na tym zależy, zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy kompleksowe sprzątanie małych i dużych powierzchni biurowych w Warszawie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Umów się na spotkanie z pracownikami naszej firmy!