Przejdź do treści
Strona główna » Usługi remontowo naprawcze dla biur

Usługi remontowo naprawcze dla biur

W naszej ofercie znajdziesz m.in. kompleksowe usługi remontowe oraz drobne prace hydrauliczne i elektryczne. Zajmiemy się wierceniem lub kuciem otworów w betonie czy cegle. Na doświadczonych specjalistów możesz liczyć w zakresie naprawy zepsutego kranu, awarii prądu, odpadającego tynku czy malowania ścian lub ich wyburzania. Zostaw nam także zakładanie lub demontaż boazerii, wymianę wykładzin dywanowych oraz uszkodzonych bądź odklejonych płytek w łazience albo kuchni. Wykonamy dla Ciebie także montaż mebli i drzwi oraz wiele innych czynności.

Nasi pracownicy mają wymagane uprawnienia i odpowiednie zaplecze sprzętowe. To fachowcy, którzy zdobyli wieloletnie doświadczenie w realizacji usług remontowych, drobnych napraw czy prac hydraulicznych i elektrycznych. Ich zakres określasz Ty, a my proponujemy Ci indywidualnie wyliczone i atrakcyjne stawki!

Usługi remontowe w korzystnej cenie

Planujesz zmianę aranżacji biura? Chcesz odnowić klatkę schodową? Przymierzasz się do odświeżenie pokoju? Drobne prace remontowe możesz zlecić naszym fachowcom! Naprawiamy uszkodzone tynki, uzupełnimy ubytki w schodach. Ponadto w ramach świadczonych usług zajmiemy się malowaniem ścian, klatek schodowych i innych pomieszczeń. Oferta firmowa zawiera także:

  • tapetowanie,
  • wykonywanie gładzi gipsowej,
  • układanie paneli ściennych i podłogowych,
  • demontaż starych podłóg, sufitów,
  • montaż stolarki okiennej i drzwiowej,
  • wyburzenia ścian działowych,
  • wymiana wykładzin dywanowych

oraz wiele innych prac renowacyjnych.

Usługi remontowe z naszej strony obejmują także montaż mebli, które chcesz wstawić do odświeżonego lub nowo oddanego wnętrza. Oprócz tego działania mogą dotyczyć budowy i przebudowy sieci oraz przyłączy wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, elektrycznych. Gwarantujemy korzystne ceny za czynności zrealizowane w zakresie oferty firmowej.

Prace hydrauliczne i elektryczne wykonają dla Ciebie specjaliści

Zrealizujemy dla Ciebie następujące prace:

  • hydrauliczne – m.in. zakładanie instalacji: wodnej, kanalizacyjnej oraz gazowej, poprowadzenie przewodów i podłączenie jej do sieci oraz urządzeń, biały montaż, udrażnianie rur i odpływów, zakładanie uszczelek,
  • elektryczne – np. przyłączenie obiektu do sieci przesyłowej w przypadku nowo budowanych obiektów, w tym kucie bruzd pod kable w ścianach, instalacja rozdzielnic, urządzeń do pomiaru wody kładzenie kabli, wykonywanie gniazd jednofazowych i trójfazowych oraz zakładanie takich instalacji, jak internet, telefon, domofon itp.

W obu przypadkach zajmiemy się też usunięciem drobnych awarii czy wykonywaniem napraw zepsutego sprzętu.

Potrzebujesz specjalisty od instalacji inteligentnego domu? W ramach prac elektrycznych wykona to dla Ciebie jeden z naszych fachowców. Chcesz zamontować alarm albo podłączyć sieć komputerową? Również Ci w tym pomożemy. Popsuło się ogrzewanie, zapchała kanalizacja? Skorzystaj z proponowanych usług hydraulicznych!

Powierz drobne prace naprawcze i remontowe fachowcom!

Nasz zespół fachowców sprawnie wykona zarówno drobne prace remontowe, jak i w zakresie napraw związanych np. z konserwacją zamków, drzwi, okien, samozamykaczy. Jeśli masz dylemat, czy pomożemy Ci w jakiejś awarii, zadzwoń i zapytaj! Nasza oferta zawiera szeroki zakres usług i zawsze otrzymasz od nas informację, czy specjalizujemy się w problemie, który chcesz rozwiązać z pomocą specjalistów. Oprócz doświadczenia gwarantujemy także korzystne stawki, szybką i rzetelną realizację wszystkich zleceń.

Skorzystaj z montażu mebli albo wymiany wykładzin dywanowych. Wezwij nas do prac elektrycznych lub remontowych, drobnych napraw lub malowania ścian!